Registrácia

Prihláste sa

kontom z portálu www.ludialudom.sk
Žiadosť o pomoc (DS Vŕba )

0

Navštevovanie onkologicky chorých pacientov

Hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o dobrovoľnícku činnosť v nemocnici a chcú venovať svoj čas a energiu dospelým onkologickým pacientom.

Hľadáme nových dobrovoľníkov, ktorí chcú sprevádzať hospitalizovaných pacientov, čo znamená ponúknuť im svoju prítomnosť, spoločnosť, záujem, tichú spoluúčasť či rozhovor - podľa priania pacienta. Základné podmienky prijatia sú: minimálny vek - 20 rokov, dostatočné množstvo voľného času (služba v nemocnici - max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze), uchádzač v prítomnosti ani v minulosti netrpí/el onkologickým ochorením, uchádzač ani nikto z jeho blízkych príbuzných a známych netrpí žiadnym vážnym chronickým ochorením, v priebehu posledných troch rokov nezomrel nikto z blízkych príbuzných a známych uchádzača a účasť na celodennom školení. Ak máte záujem a spĺňate dané podmienky, kontaktujte predtým koordinátorku dobrovoľníkov na: koordinatorka@dsvrba.sk, ktorá Vám podá bližšie informácie.

Zoznam miest výkonu dobrovoľníckej činnosti:
  • Bratislava I (okres)

Doplňujúce informácie

Realizácia od 16.3.2020 do 31.3.2021

Minimálny počet dobrovoľníkov 3

Maximálny počet dobrovoľníkov 10

Počet akceptovaných 0

Počet záujemcov 33

Časové nároky 1 - 3 hodiny týždenne

Platnosť žiadosti o pomoc od 16.3.2020 do 19.2.2021

Prihlásení dobrovoľníci

Vzdelanie, prax a jazykové znalosti

Požadované vzdelanie

Iné kvalifikačné nároky Minimálny vek - 20 rokov, dostatočné množstvo voľného času (služba v nemocnici - max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze), uchádzač netrpí/el onkologickým ochorením, uchádzač ani nikto z jeho blízkych príbuzných a známych netrpí žiadnym vážnym chronickým ochorením, v priebehu posledných troch rokov nezomrel nikto z blízkych príbuzných a známych uchádzača.

Zoznam jazykových znalostí: