Registrácia

Prihláste sa

kontom z portálu www.ludialudom.sk
Žiadosť o pomoc (Vŕby)

0

Vedenie kreatívnych klubov v nemocnici

Hľadáme nových dobrovoľníkov, ktorí budú v podvečerných hodinách viesť tvorivé dielne pre pacientov, vyrábať s nimi rôzne predmety a tak pomôžu vyplňiť ich čas hospitalizácie.

Hľadáme nových dobrovoľníkov, ktorí budú v podvečerných hodinách viesť tvorivé dielne pre pacientov, vyrábať s nimi rôzne predmety a tak pomôžu vypĺňať ich čas hospitalizácie. Základné podmienky prijatia sú: minimálny vek - 20 rokov, dostatočné množstvo voľného času (služba v nemocnici - max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze), uchádzač v prítomnosti ani v minulosti netrpí/el onkologickým ochorením, uchádzač ani nikto z jeho blízkych príbuzných a známych netrpí žiadnym vážnym chronickým ochorením, v priebehu posledných troch rokov nezomrel nikto z blízkych príbuzných a známych uchádzača a účasť na celodennom školení. Ak máte záujem a spĺňate dané podmienky, kontaktujte koordinatorku dobrovolnikov na koordinatorka@dsvrba.sk

Zoznam miest výkonu dobrovoľníckej činnosti:
  • Bratislava I (okres)
  • Bratislava III (okres)

Doplňujúce informácie

Realizácia od 2.11.2023 do 13.2.2024

Minimálny počet dobrovoľníkov 1

Maximálny počet dobrovoľníkov 4

Počet akceptovaných 0

Počet záujemcov 8

Časové nároky 1-3 hodiny týždenne

Platnosť žiadosti o pomoc od 12.7.2023 do 13.2.2025

Prihlásení dobrovoľníci

Vzdelanie, prax a jazykové znalosti

Požadované vzdelanie

Iné kvalifikačné nároky Minimálny vek - 20 rokov, dostatočné množstvo voľného času (služba v nemocnici - max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze), uchádzač netrpí/el onkologickým ochorením, uchádzač ani nikto z jeho blízkych príbuzných a známych netrpí žiadnym vážnym chronickým ochorením, v priebehu posledných troch rokov nezomrel nikto z blízkych príbuzných a známych uchádzača a účasť na školení (11.2. 2017).

Zoznam jazykových znalostí:

Overenie

Meno overovateľa Mgr. Lucia Gregorová

Dátum platnosti overenia 24.2.2015

Text overenia Overujem žiadosť o pomoc dobrovoľníkov.