Registrácia

Prihláste sa

kontom z portálu www.ludialudom.sk
Žiadosť o pomoc (Vŕby)

0

Ponuka občerstvenia pre čakajúcich pacientov

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí majú záujem a možnosť v dopoludňajších hodinách ponúkať teplé nápoje pacientom čakajúcim na vyšetrenia a terapie pred ambulanciami nemocnice.

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí majú záujem a možnosť v dopoludňajších hodinách ponúkať teplé nápoje pacientom čakajúcim na vyšetrenia a terapie pred ambulanciami Národného onkologického ústavu. Základné podmienky prijatia: minimálny vek - 20 rokov, dostatok voľného času (služba v nemocnici - max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze), uchádzač ani nikto z jeho blízkych príbuzných a známych netrpí žiadnym vážnym chronickým ochorením, v priebehu posledných troch rokov nezomrel nikto z blízkych príbuzných a známych uchádzača a účasť na celodennom školení. Ak máte záujem a spĺňate dané podmienky dajte nám o sebe vedieť. Kontaktujte prosím koordinátorku dobrovoľníkov na koordinatorka@dsvrba.sk, ktorá Vám podá bližšie informácie.

Zoznam miest výkonu dobrovoľníckej činnosti:
  • Bratislava (okres)

Doplňujúce informácie

Realizácia od 2.10.2023 do 1.10.2024

Minimálny počet dobrovoľníkov 1

Maximálny počet dobrovoľníkov 5

Počet akceptovaných 0

Počet záujemcov 11

Časové nároky 1 - 3 hodiny týždenne

Platnosť žiadosti o pomoc od 12.7.2023 do 4.2.2025

Prihlásení dobrovoľníci

Vzdelanie, prax a jazykové znalosti

Požadované vzdelanie

Iné kvalifikačné nároky Minimálny vek - 20 rokov, dostatok voľného času (služba v nemocnici - max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze), uchádzač ani nikto z jeho blízkych príbuzných a známych netrpí žiadnym vážnym chronickým ochorením, v priebehu posledných troch rokov nezomrel nikto z blízkych príbuzných a známych uchádzača a účasť na celodennom školení

Zoznam jazykových znalostí:

Overenie

Meno overovateľa Mgr. Lucia Gregorová

Dátum platnosti overenia 19.3.2015

Text overenia Overujem žiadosť o pomoc dobrovoľníkov.